تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود و خوشحالم که توانستیم به این جایگاه برسیم.


محمد نوری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل راه‌آهن عنوان کرد: برای رسیدن به این سه امتیاز زحمت زیادی کشیدیم مستحق این پیروزی بودیم و خوشحالم که توانستیم آن را کسب کنیم.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: در این زمین بهتر از این نمی شد بازی کنیم. باران باریده بود و شرایط زمین هم خودتان دیدید که چگونه بود اما واقعا این برد لذت دیگری داشت و خیلی شیرین بود. امیدوارم با یک برد دیگر نیم فصل را به پایان برسانیم.

این بازیکن تصریح کرد: راه‌آهن با انگیزه وارد میدان شده بود اما در مقابل هواداران که در این هوا به ورزشگاه آمده بودند ما توانستیم به برترین برسیم. کسب پیروزی در این دیدار که 6 امتیازی بود لذت‌بخش بود. دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود که خوشحالم به این جایگاه رسیدیم اما این پایان کار ما نیست و امیدوارم تا پایان فصل این روند ادامه داشته باشد.


 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic