تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - ۱۲ کشته و ۲۳ مجروح حاصل تصادفات آخر هفته/ ترافیک روان در جاده‌های کشور
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

تصادف در جاده فرعی پنبه جوق,مجروهان تصادف در جاده فرعی پنبه جوق

۱۲ کشته و ۲۳ مجروح حاصل تصادفات آخر هفته/ ترافیک روان در جاده‌های کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از کشته شدن ۱۲ و مجروح شدن ۲۳ نفر در مهم‌ترین تصادفات تعطیلات آخر هفته گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر جاده‌های کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با  فارس در تشریح تصادفات تعطیلات آخر هفته گذشته گفت: برابر اعلام پلیس راه استان خوزستان در ساعت 23:30 روز پنجشنبه به علت تصادف بین یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه سواری پژو 405 در جاده روستایی بنی‌تمیم، 4 نفر کشته شدند.

وی ادامه داد: همچنین در ساعت 23:20 روز پنجشنبه بر اثر تصادف بین یک دستگاه کامیون بنز و یک دستگاه وانت نیسان در جاده ساوه تهران 5 نفر کشته و 1 نفر مجروح شدند.

سلبی با اشاره به وقوع یک فقره تصادف در استان اصفهان افزود: در ساعت 5:30 روز جمعه بر اثر واژگونی یکدستگاه اتوبوس ولوو در جاده ملااحمد به سجزی 5 نفر مجروح شدند.

وی یادآور شد: براساس اعلام پلیس راه استان فارس در ساعت 11:10 روز جمعه به علت تصادف بین یک دستگاه سواری پژو پارس و یک دستگاه تریلی ولوو در جاده شیراز - کازرون 2 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: برابر اعلام پلیس راه استان زنجان در ساعت 17:30 روز جمعه بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه سواری پژو آردی در جاده فرعی پنبه جوق در این استان، یک نفر کشته و 13 نفر مجروح شدند.

وی همچنین در مورد وضعیت جوی جاده‌های کشور و وضعیت ترافیکی آنها گفت: بر اساس آخرین گزارشات دریافتی در جاده‌های آستارا و رشت به لاهیجان شاهد بارش خفیف باران هستیم. ضمن اینکه سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و پایدار و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات