تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - جایزه‌ بهترین فیلم «لیسبون» برای «ماهی و گربه» ایرانی
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما


فیلم «ماهی و گربه» در جشنواره‌ «لیسبون» پرتغال موفق به کسب جایزه بهترین فیلم شد و جایزه این فیلم را ژولیت بینوش به شهرام مکری کارگردان این فیلم اهدا کرد.

به گزارش ایسنا، جشنواره فیلم «لیسبون» شامگاه 27 آبان ماه با اعلام بهترین‌هایش به کارخود پایان داد و فیلم «ماهی‌وگربه» به کارگردانی شهرام مکری از ایران موفق شد، جایزه بهترین فیلم را ازاین جشنواره دریافت کند.

«ماهی وگربه» در کنار 11 فیلم مطرح دیگر از کشورهای مختلف دنیا در این جشنواره به نمایش درآمد و در نهایت با نظر هیات داوران، جایزه بهترین فیلم این جشنواره به «ماهی و گربه» اهدا شد.

طبق اعلام روابط عمومی فیلم «ماهی و گربه» استقبال تماشاگران فیلم «ماهی و گربه» در جشنواره لیسبون پرتغال خارج از انتظار بود و آنها ساخت این فیلم را از سوی کارگردان ایرانی ستودند.

«لیسبون پرتغال» پنجمین حضور بین‌المللی فیلم ماهی و گربه است. این فیلم در اولین حضور جهانی خود در بخش «افق‌ها» هفتادمین جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و جایزه خلاقیت جشنواره را دریافت کرد و پس از آن درمرکزفیلم «آرکوبالینو» میلان ایتالیا به نمایش درآمد.هجدهمین جشنواره فیلم «بوسان» درکره جنوبی سومین حضور جهانی این فیلم بود و بخش مسابقه جشنواره سائوپولو، چهارمین حضورش بود. فیلم «ماهی و گربه» توسط محمد اطبایی عرضه و بازاریابی بین المللی می‌شود و سپهر سیفی تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد.

«ماهی و گربه» در یک سکانس- پلان 130 دقیقه‌ای پس از یک ماه تمرین در مکان مورد نظر، در یک شبانه روز ساخته شد. این فیلم ماجرای گروهی از دانشجویان و جوانان را تعریف می‌کند که در جریان سفر به شمال کشور و حضور در یک اردو درگیر ماجراهایی می‌شوند. فیلمبرداری این فیلم که برای یک پلان سکانس کامل طراحی شده به مدیریت محمود کلاری انجام گرفته است.
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات