تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - قدم باقری برای پرسپولیس خوش‌یمن بوده است
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است حضور کریم باقری در کنار زمین برای این تیم خوش یمن بوده است.


قاسم دهنوی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل راه‌آهن سورینت در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: خدا را شکر همه چیزهای خوب خدا نصیب ما شده است. تیم یکدلی هستیم و حق‌مان این بود که به صدر جدول برسیم. با صدرنشینی به نوعی مزد زحمات‌مان را گرفتیم آن هم در شرایطی که سختی زیادی را متحمل شده بودیم.

به گزارش تسنیم،وی در خصوص کیفیت زمین چمن ورزشگاه تختی عنوان کرد: زمین هم لغزنده بود و هم پستی و بلندی داشت اما به هر ترتیب باید این بازی برگزار می‌شد، هرچند که معتقدم شرایط بد زمین برای 2 تیم بود. باز جای شکرش باقی است که بازیکنی در این زمین مصدوم نشد و تیم ما به پیروزی رسید.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان اینکه تیمش در دقایق پایانی بازی با راه‌آهن سورینت قصد حفظ توپ را داشته در مورد اینکه چرا به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده، است اظهار داشت: این دیگر نظر سرمربی است و من هم به آن احترام می‌گذارم. من همیشه تمریناتم را به صورت منظم پشت سر می‌گذارم تا هر موقع آقای دایی صلاح دانستند برای پرسپولیس به میدان بروم.

دهنوی در پاسخ به این سوال که پستش در پرسپولیس دقیقاً کجای زمین است، گفت: این فصل در تمام پست‌های خط میانی، بازی کرده و با این مسئله هیچ مشکلی هم ندارم. من چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه در زمین باشم می‌خواهم برای تیمم بازیکن مثمرثمری باشم.

وی در واکنش به عدم حضور علی دایی به علت محرومیت در 2 بازی گذشته پرسپولیس تصریح کرد: حضور دایی مانند یک وزنه سنگین کنار زمین است که حساسیت خاصی به بازی می‌دهد. البته در این 2 بازی گذشته که آقای باقری کنار زمین بود هم تیم ما 6 گل به ثمر رساند، این یعنی قدم آقا کریم برای پرسپولیس خوش‌یمن بوده است.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا تیمش توانایی این را دارد که صدرنشینی خود را در لیگ ادامه دهد، اظهار داشت: اگر غرور کاذب به بازیکنان‌مان سرایت نکند و هواداران مثل همیشه ما را حمایت کنند می‌توانیم حتی در پایان فصل قهرمان شویم.

دهنوی در پایان درباره بازی هفته آینده پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: هر تیمی وقتی با پرسپولیس و استقلال بازی می‌کند انگیزه خاصی دارد اما ما در ورزشگاه آزادی می‌خواهیم با تمام وجود به میدان برویم و 3 امتیاز را بگیریم.


 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic