تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - بهترین جای دیدنی لندن
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

ساعت برج پارلمان لندن ( Big Ben )

big ben

به طور حتم تمامی کسانی که به لندن سفر می کنندبه به بازدید از این ساعت می روند.در سال هزار و هشتصد و پنجاه و هشت میلادی ،بزرگترین ساعت ساخته شده در دنیا بوده است.نام این ساعت به زنگ هایش بر می گردد که دارای پنج زنگ بزرگ است.

 


پل برج ( Tower Bridge )

پل برج ( Tower Bridge )

برنامه ریزی ساخت این پل در سال هزار و هشتصد و هفتاد و شش به دلیل شلوغی بیش از اندازه قسمت شرقی لندن کشیده شد.طراحی این پل توسط Horace Jones و Wolfe Barry انجام شدو در سال هزار و هشتصد و نود و چهار پایان یافت.

 


چشم لندن ( London Eye )

چشم لندن ( London Eye )

این چرخ و فلک غول آسا نزدیک به صدو سی و پنج متر ارتفاع دارد.در بالای این چرخ و فلک چشم آنداز به یاد ماندنی از شهر لندن خواهید داشت،کل شهر زیر پای شماست.

 


برج لندن ( Tower of London )

این برج در ابتدای قرن یازده توسط William  ساخته شده است و در قرن سیزده به شکلی که امروز می بینید رسید.این برج برای نشان دادن قدرت پادشاه به منطقه تازه فتح شده ،ساخته شده است.

 


هایت پارک ( Hyde Park ) 

هایت پارک ( Hyde Park )

این پارک در سال هزارو ششصد و سی و هفت به روی عموم باز شد.بزرگترین پارک سلطنتی در لندن است.دارای امکانات بسیاری مثل سوارکاری ، شنا ، دوچرخه سواری و ... است.

 


کاخ باکینگام ( Buckingham Palace )

buckingham palace

یکی از کاخ های متعلق به خانواده سلطنتی است.بازدید از آن جالب است.

 


مادام توسو ( Madame Tussauds )

Madame Tossauds

این موزه پر از مجسمه های مومی افراد مشهور است.مادام ماری توسو مبتکر مجسمه های مومی است.لازم به ذکر است که این مجسمه ها بسیار بسیار طبیعی هستند.

 


موزه بریتانیا ( British Museum )

موزه بریتانیا ( British Museum )

در سال هزارو هفتصد و پنجاه و سه تاسیس شده است.دارای مجموعه ایی از آثار مربوط به دوران باستان است و به سرعت تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری در لندن شده است.

 


موزه ویکتوریا وآلبرت  ( Victoria & Albert Museum )

موزه ویکتوریا وآلبرت  ( Victoria & Albert Museum )

از برترین موزه های مشهور جهان به جهت داشتن ذخائر غنی آثار هنری است.از آثار جمع آوری شده در موزه ویکتوریا و آلبرت می توان به قالی اردبیل و گنجینه آمودریا اشاره کرد.

 


گالری ملی  ( National Gallery )

 

گالری ملی  ( National Gallery )نام یکی از موزه های مشهور جهان در زمینه هنر نقاشی است.نگار خانه ملی در سال هزار و هشتصد و بیست و جهار در شهر لندن تاسیس شد و هم اکنون دارای دو هار و سیصد تابلو نقاشی است.

 


دهکده گرینویچ ( Greenwich Village )

دهکده گرینویچ ( Greenwich Village )

یک محله ایی در لندن است که سبک معماری آن می تواند جالب باشد برای مسافران عزیز.

 


باغ وحش لندن ( ZSL London Zoo )

ZSL ZOO London

بزرگترین باغ وحش علمی جهان است.در سال هزار و هشتصد و بیست و هشت افتتاح شده است.اما در سال هزار و هشتصد و چهل و هفت بازدید برای عموم آزاد شد.

 


آکواریوم ( London Aquarium )

آکواریوم ( London Aquarium )

در کنار رودخانه تایمز واقع شده است ویکی از بزرگترین آکواریوم های در اروپا است.گونه های زیادی از جانداران دریایی را می توان در این آکواریوم دید

 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات