تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - پذیرش بدون آزمون دانشجویان 13 دانشگاه در دانشگاه شریف
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

پذیرش بدون آزمون دانشجویان سیزده دانشگاه در دانشگاه شریف

در دوره کارشناسی ارشد صورت می گیرد
پذیرش بدون آزمون دانشجویان 13 دانشگاه در دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف از بین دانشجویان ممتاز در دوره كارشناسی ارشد 13 دانشگاه سراسری برای سال تحصیلی 94-93 بدون آزمون دانشجو پذیرش می کند.

به گزارش مهر، دانشگاه صنعتی شریف بر اساس آئین‎نامه "ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از میان دانشجویان کارشناسی ورودی 89 و دورشته‌ای‌های ورودی 88 این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های منتخب به شرح پیوست، تعداد محدودی را بدون آزمون ورودی جهت ورود به دوره‎های كارشناسی ارشد می‎پذیرد.

متقاضیان می‎بایست فرم درخواست و مدارک خود را از تاریخ 4 آبان تا 19 آبان 92 به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ارائه كنند. زمان تقریبی اعلام نتایج پذیرش، نیمه دوم آذر 92 و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش از میان تقاضاهای ارائه شده در مهلت فوق‌الذکر، مرداد 1393 خواهد بود.

داوطلبان باید دارای حداقل معدل 17 بوده و حداقل 100 واحد درسی در مقطع کارشناسی را گذرانده باشند از دیگر شرایط برای پذیرش می توان به  اتمام تحصیلات کارشناسی تا تاریخ 31شهریور93، داشتن رتبه‌های یک تا سه برای داوطلبان سایر دانشگاه‌ها (پرونده داوطلبان سایر دانشگاه‌ها که رتبه یک تا سه را ندارند امّا معدّل آنان 18 و بالاتر است نیز قابل بررسی است) اشاره کرد.

صرفا در مورد داوطلبان رشته‌های شیمی، علوم کامپیوتر و مهندسی وعلم مواد، پرونده داوطلبانی که معدل بالای 16.5داشته و جزء 10% نخست دوره کارشناسی رشته خود باشند، قابل بررسی است.

پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد فقط به جهت تشویق و حمایت از دانشجویان با وضعیت تحصیلی ممتاز صورت گرفته و فرایندی جدا از آزمون عادی کارشناسی ارشد است. لذا تاكید می‎شود كه ارائه تقاضا از این طریق  هیچگونه حقی در رابطه با برخورد ویژه با متقاضی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ایجاد نمی‎نماید و به كلیه متقاضیان توصیه می‎شود مراحل و پیش‌نیازهای آزمون عادی کارشناسی ارشد را دقیقاً رعایت کنند.

پذیرش دانشجو فقط ازدانشگاه‌های، 1-صنعتی شریف 2- دانشگاه تهران 3- دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4- دانشگاه صنعتی اصفهان 5- دانشگاه شیراز 6- دانشگاه علم و صنعت 7- دانشگاه فردوسی مشهد 8- دانشگاه تبریز 9- دانشگاه شهید بهشتی 10- دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 11- دانشگاه صنعت نفت(رشته مهندسی نفت) 12- دانشگاه اصفهان (رشته‌های علوم پایه) 13- دانشگاه علامه طباطبایی (رشته‌های اقتصاد و مدیریت) خواهد بود

 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات