تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - کسر امتیاز بر اساس قانون است
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: کسر امتیاز بر اساس قانون است و این مسئله در آئین‌نامه انضباطی وجود دارد.


اسماعیل حسن زاده در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال در مورد شرایط کمیته انضباطی گفت: با بی‌اخلاقی‌هایی که وجود دارد کمیته انضباطی مصمم است برخورد جدی کند. هر چند مصاحبه‌هایی در مورد برخی رای‌ها انجام می‌شود اما با هر فردی که به صورت غیرمسئولانه در مورد رایی اظهار نظر کند برخورد می‌کنیم. این مصاحبه چه در کنفرانس مطبوعاتی و چه در خارج از کنفرانس باشد و از سوی هر مقام مسئولی انجام گیرد طبق آئین‌نامه برخورد می‌کنیم.

به گزارش فارس، وی در مورد مسئله کسر امتیاز اظهار داشت: پس از 6 ماه این مسئله را مخالفان قبول کردند که کمیته انضباطی بر اساس قانون عمل کنند. برخی نظرشان این است که با بی‌حرمتی باید با جرائمی مانند محرومیت از میزبانی و عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه برخورد کرد اما این جریمه‌ای که ما در نظر می‌گیریم در آئین‌نامه وجود دارد و عمل می‌کنیم ما انگیزه اعمال قانون داریم.

حسن‌زاده در مورد اینکه آیا همچنان تهدید می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تهدیده خیلی کم شده است البته برخی از دوستان رسانه‌ای ما را تهدید می‌کنند. 27 روز است با هیچ جرائدی مصاحبه تلفنی نداشتم به دلیل مسائل حفاظتی و اینکه نمی‌دانیم آیا افراد تماس گیرنده واقعا از رسانه هستند این تصمیم را گرفتیم تا فقط صحبت حضوری داشته باشیم. برخی دوستان که تماس می‌گیرند و جواب نمی‌دهیم پس از آن با قلم ما را تخریب می‌کنند. این تهدیدها در نوع خود وجود دارد و از طرف رسانه‌ها برای ما صورت گرفته است.

رئیس کمیته انضباطی در مورد اینکه امروز به اصلاح آئین‌نامه کمیته انضباطی در مجمع انجام می‌شود، عنوان کرد:‌دستور جلسه نوشته شده است و این را می‌توانیم مشاهده کنیم. من چیزی نمی‌توانم بگویم و دستور جلسه موجود است.

حسن‌زاده در مورد اینکه رسیدگی به تبانی از اختیار کمیته انضباطی خارج شده است، اظهار داشت: این موضوع در غیاب کمیته اخلاق در هیئت رسیدگی به اخلاق حرفه‌ای بازیکنان بررسی می‌شود البته علی کفاشیان و نبی تاکید دارند به کمیته اخلاق به وجود بیاید. هیئت رسیدگی به اخلاق حرفه‌ای این مسئله را بررسی می‌کند و منتظر ابلاغ نظرات آنها و نتیجه بررسی‌هایشان هستند.

وی در مورد اینکه برخی اعتقاد دارند به خاطر کسر امتیاز از استقلال از سایر تیم‌ها هم امتیاز کسر می‌شود، تاکید کرد: نوع برخورد افراد با آراء کمیته انضباطی به اندازه درک وعقل‌شان از قانون است از کسی که این مسئله را به تمسخر می‌گیرد، ایرادی نمی‌گیریم. او با عقل خودش در این مورد نظر می‌دهد و هر کس میزان اطلاعش اندازه‌ای است. اگر می‌خواستیم چنین کاری را انجام دهیم پس از 10 هفته پرسپولیس و تراکتورسازی را با کسر امتیاز جریمه نمی‌کردیم. تیم‌های مثل فولاد خوزستان، نفت تهران و راه‌آهن اگر تا پایان فصل سلامت باشند مطمئنا با کسر امتیاز مواجه نمی‌شوند. شما که در رسانه زحمت می‌کشید و تلاش می‌کنید آیا اعتقاد دارید کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی به خاطر استقلال است. مطمئنا این مسئله به خاطر رفتارهایی بوده که صورت پذیرفت.

حسن‌زاده در مورد اینکه برخی مثل نصیرزاده اعلام کردند کسر امتیاز قانونی نیست، عنوان کرد: من از کسی اسم نمی‌برم شما به عنوان یک فرد رسانه‌ای اگر می‌خواهید به وظیفه خود عمل کنید آئین‌نامه و کتاب قانون را باز کنید و آن ماده که چنین اجازه‌ای را به ما می‌دهد مشاهده کنید و آنوقت این مسئله را به افرادی که می‌گویند کسر امتیاز در قانون نیست نشان بدهید.

رئیس کمیته انضباطی در مورد رای بازی البدر بندر کنگ و مس سنگون در این مورد تصمیم گرفتیم و رای این بازی به زودی اعلام می‌شود. خیلی از آرا زمان‌بر هستند ما دوست داریم رای درستی را بدهیم. ممکن است یک رای در یک روز صادر شود و رای دیگری چند هفته زمان ببرد. در نهایت مهم آن است که رای ما درست باشد.


 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات