تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - گزارش تمرین امروز استقلال
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
گزارش تمرین امروز استقلال
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 04:59 ب.ظ

هافبک تیم فوتبال استقلال همچنان به دلیل عدم پرداخت مطالباتش در تمرینات غایب است.


تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سایپای البرز از ساعت 15:30 امروز (جمعه) در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در این تمرین هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری و سیاوش اکبرپور به دلیل مصدومیت غایب بودند. همچنین آندرانیک تیموریان به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه استقلال در تمرین امروز هم شرکت نداشت.

* هنگامی که امیر قلعه‌نویی در حال پارک کردن ماشین خود در کمپ بود تعدادی از هواداران استقلال به سمت وی رفتند و با او در خصوص خداحافظی مجیدی از فوتبال گفت‌وگو کردند. آنها همچنین به سرمربی استقلال اطمینان خاطر دادند که از او حمایت خواهند کرد.

* بنری در حمایت از سرمربی استقلال با این عنوان که «به امید خدا، امیرخان، امیرخان، استقلال قهرمان» در کمپ نصب کرده بودند.

* پیش از آغاز تمرین بازیکنان استقلال در گروه‌های مختلف مشغول بازی تنیس فوتبال بودند.

* امیر قلعه‌نویی بازیکنان را در آغاز تمرین دور خود جمع و با آنها در خصوص مشکلات مالی صحبت کرد. سرمربی استقلال در بخشی از اظهاراتش به بازیکنان گفت: همه ما مشکل داریم. نباید در این شرایط کاری کنیم که خودمان باعث ایجاد مشکل شویم. همه شما پول گرفته‌اید و نمی‌توانید بگویید که اصلاً پولی دریافت نکرده‌اید.

وی در ادامه افزود: چرا هر اتفاقی می‌افتد سریع آن را بروز می‌دهید. از تک تک شما انتظار دارم که در این شرایط سخت کنار تیم باشید. شما باید برای تیم معرفت به خرج دهید.

سرمربی تیم استقلال همچنین خطاب به شاگردانش خاطر نشان کرد: بازیکنانی که در این شرایط سخت کنار تیم حضور داشته باشند معرفت خود را نشان داده‌اند. باور کنید از من تا کادر فنی هنوز پولی نگرفته‌ایم ولی شما از باشگاه پول گرفته‌اید. در این شرایط باید کمک حال تیم باشید چون باید جواب مردم را بدهیم.

* بالاخره با پیگیری‌های انجام شده لباس‌های گرم به دست بازیکنان رسید اما با این حال بازیکنان با همان لباس‌های آستین‌کوتاه تمرین کردند.

* محور تمرین امروز آبی‌پوشان دویدن دور زمین و بازی آقاوسط در 3 گروه بود. در بازی آقاوسط امیر قلعه‌نویی نیز شرکت داشت.

* پس از بخش آقاوسط بازیکنان زیر نظر قلعه‌نویی بازیسازی از خط دفاع، بردن توپ به کناره‌ها و ارسال از جناحین را کار کردند که در این بخش سرمربی استقلال بارها به بازیکنان خود تذکر می‌داد که با سرعت توپ را به جناحین ببرند. در این بخش از تمرین محمد قاضی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته عملکرد خوبی از خود نشان داد.

* حدود 50 نفر از هواداران استقلال از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

* جواد نکونام در دقایقی از تمرین زیر نظر امیر حاج‌قاسم دوهای استقامتی انجام داد. این بازیکن به دلیل 3 اخطاره بودن در دیدار مقابل سایپا حضور ندارد.

* آرش برهانی که به دبی سفر کرده بود و در دیدار مقابل مس کرمان حضور نداشت امروز در تمرین شرکت کرد.

* در اواخر تمرین یکی از هواداران استقلال جمله‌ای را به قلعه نویی گفت که باعث عصبانیت سرمربی استقلال شد و از او خواست که کمپ استقلال را ترک کند. این هوادار با ناراحتی به قلعه نویی گفت با من این گونه صحبت نکن. در این لحظه جو تمرین برای لحظاتی بهم ریخت و مسئولان کمپ این تمشاگر را به بیرون کمپ بردند.

تیم استقلال فردا ساعت 15 در کمپ اختصاصی باشگاه تمرین می‌کند و روز یکشنبه صبح عازم کرج خواهد شد.


 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات