تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - واکنش مدیرعامل نفتون به اظهارات کرمانشاهی
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
ساعت : 06:25 ب.ظ

مدیرعامل باشگاه نفتون درباره صحبت‌های مطرح شده علیه او، اظهار کرد:‌ من اگر حرفی را به آقای کرمانشاهی یا قهرمانی زدم به این خاطر بود که فهمیدم مشکل اصلی فوتبال ما چیز دیگری است و آن‌ها بازیچه هستند.


بادیه اظهار کرد: هیچ کدام از حرفهایی که در برنامه نود زدم دروغ نبود و هنوز هم بر حرفهای خودم تاکید دارم. آقای کرمانشاهی روزی که در خوابگاه به دست و پای من افتاد و گریه کرد و گفت به جوانی من رحم کن خوب به یاد دارند. آن روز افرادی بودند که این صحنه را دیدند.

به نقل از ایسنا، او افزود: افرادی در این فوتبال حضور دارند که آن را به لجن کشیده‌اند. البته باید بگویم که من اشتباه کردم آن حرف‌ها را درباره آن داوران زدم. این‌ها در برابر آن افرادی که در فوتبال هستند هیچ نیستند و باید گفت که این فدراسیون از بیخ و بن کثیف است. این‌ها هم بازیچه هستند و برداشت من این است که اگر هم مبلغی را دریافت می‌کنند بیشتر آن را به دانه درشت‌ها می‌دهند و مبلغ کمی را برای خود برمی‌دارند.

مدیرعامل باشگاه نفتون تصریح کرد: من پیامکی را به آقایان قهرمانی، کرمانشاهی و آقای فردوسی‌پور زدم و از آن‌ها عذرخواهی کردم و گفتم که این آب از سرچشمه خراب است و مشکلات ما از جای دیگر است.

بادیه درباره صحبت‌هایی که مبنی بر شکایت از او بوده است،‌ گفت: من نمی‌دانم این شکایت را در کجا و به کدام دادگاه اعلام کرده‌اند چون می‌دانند که اگر بخواهم می‌توانم روزگار آن‌ها را سیاه کنم و مدارک من بسیار محکم‌تر از آن‌هاست.

او تصریح کرد: آقایان این شکایت را در کدام دادگاه مطرح کردند که من نمی‌دانم. اگر هم شکایتی را کردند چرا کسی من را برای بازپرسی احضار نکرده است.

مدیرعامل باشگاه نفتون در مورد مطالب مطرح شده در مورد ناپاکی در فوتبال اظهار کرد: من چهار ماه پیش از بازی پرسپولیس این صحبت‌ها را با آقای آیت‌اللهی و علیپور مطرح کردم. اما در آن زمان کسی پیگیری نکرد. حتی چهار ماه پیش هم به آقای فردوسی‌پور چندین بار گفتم و این موارد را به ایشان شرح دادم اما اتفاقی نیفتاد. یکی نیست به آقایان بگوید وقتی چهار ماه پیش این صحبت‌ها را مطرح کردم چرا آن را پیگیری نکردند و شکایت من را به دادگاه نبردند.

بادیه افزود: من اتهامی را مطرح کردم چرا کسی نمی‌آید آن را دنبال کند و دادگاهی را برگزار کند. من حاضرم اتهامات خودم را علیه آقای قهرمانی ثابت کنم و در هر دادگاهی که بگویند حضور پیدا کنم. چرا آقایان از روبرو شدن در دادگاه می‌ترسند. آقایان فدراسیونی این فوتبال پاک نیست و شما می‌دانید که داخل فدراسیون چه خبر است. با پارتی و تبانی و رشوه نمی‌شود فوتبال این کشور را پاک کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیامکی که مدیرعامل باشگاه نفتون ارسال کرده است بدین شرح است:

آقایان قهرمانی و کرمانشاهی بدین وسیله از هر دوی شما عذرخواهی می‌کنم. البته بهتر می‌دانید که کلمه‌یی دروغ نگفتم اما باور کردم که مشکلات فوتبال داوران نیستند و آب از سرچشمه خراب است. حاضرم حرفم را پس بگیرم حتی اگر مادام‌العمر محروم شوم چون شما را سالم‌تر از خیلی‌ها میدانم.

 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic