تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - ماجدی: در جریان خداحافظی مجیدی نبودم
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
ماجدی: در جریان خداحافظی مجیدی نبودم
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 05:27 ب.ظ

سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در جریان خداحافظی مجیدی نبوده، گفت: اگر مجیدی زودتر زمان خداحافظی خود اعلام می‌کرد، مقدماتی را فراهم می‌کردیم که او وداعی جاودانه داشته باشد.


میرشاد ماجدی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: بحث خداحافظی بحث سنگینی برای ستاره‌های دنیا است. نه تنها من بلکه علی فتح‌الله‌ز‌اده نیز اطلاعی از خداحافظی مجیدی نداشت. امیر قلعه‌نویی نیز 2 روز قبل از بازی متوجه این مسئله شده بود.

وی افزود: اگر مجیدی زودتر زمان خداحافظی خود اعلام می‌کرد، مقدماتی را فراهم می‌کردیم که این ستاره خوب آبی‌ها در بازی پرتماشاگر وداعی جاودانه داشته باشد اما در جریان خداحافظی مجیدی نبودم و یکی، دو ساعت قبل از بازی با مس متوجه این مسئله شدم.

سرپرست استقلال در مورد اینکه برخی از هواداران این تیم معتقدند مجیدی نباید در میانه‌های فصل از فوتبال خداحافظی می‌کرد، گفت: در بحث فنی صحبت تماشاگران منطقی است اما باید به تصمیم او احترام بگذاریم. مجیدی یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان ایران بود و مطمئنم مدیریت باشگاه دنبال بازی خداحافظی در شأن مجیدی خواهد بود.

ماجدی ادامه داد: یک ساعت پیش از بازی با مس که با مجیدی صحبت کردم عنوان می‌کرد دوست دارم در اوج خداحافظی کنم و اصرار خاصی روی این کار داشت. ضمن اینکه او برنامه بلندمدت برای گذراندن دوران مربیگری داشت. اینکه «چراهایی» درباره خداحافظی مجیدی به وجود می‌آید به دلیل ساختن این «چراها» در ذهن خودمان است.

وی درباره وضعیت استقلال عنوان کرد: متاسفانه از روزی که استارت زدیم 7، 8 بازیکن ما در اردوی تیم ملی حضور داشتند و نتوانستیم کار بدنسازی پیش از آغاز فصل را انجام دهیم. پس از آن هم با محرومیت و مصدومیت بازیکنان مواجه بودیم. در بازی با مس تنها 4 بازیکن تعویضی داشتیم و برای دیدار مقابل سایپا نیز چند بازیکن محروم و مصدوم داریم.

سرپرست استقلال با اشاره به بازی‌‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: وقتی تیمی به جمع 4 تیم برتر آسیا می‌رسد به آن تیم مرخصی داده می‌شود ولی پس از آن باید هر 3 روز در لیگ بازی کند. این مسئله به باشگاه خدشه وارد و هوادارانش را ناراحت می‌کند. تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic