تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - مسعود آرمات: بازی در گنبد آسان نیست
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
مسعود آرمات: بازی در گنبد آسان نیست
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 07:22 ب.ظ

سرمربی تیم والیبال نوین کشاورز پس از شکست مقابل بازرگانی جواهری گنبد گفت: بازی در شهر گنبد کاووس اصلا آسان نیست و به تماشاگران حریف باختیم.


مسعود آرمات اظهار کرد: در گنبد بازی کردن اصلا آسان نیست. تماشاگران خوب شهر گنبد کاووس اجازه نمی دهند هیچ هواداری راحت بازی کند. شاید 60 درصد تیم گنبد را تماشاگرانش تشکیل می دهند. تیم ما هم از ترکیب بسیار جوانی برخوردار است، در دو ست اول و دوم در جو سنگین تماشاگران نتوانستند بازی خوبی انجام دهند. اما در ادامه بازی بازیکنان خودشان را پیدا کردند. البته حاشیه هایی هم وجود داشت که اصلا نمی خواهم درباره آن صحبت کنم اما مدارک مستندی را دراین باره به فدراسیون والیبال ارائه می دهم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در این فصل نمی خواهم اصلا وارد حوزه انتقاد به کار داور بشوم. چون رای داور اصلا برنمی‌گردد. باید فضای بازی ها را مدیریت کنیم. اما به هر حال ست چهارم از دست تیم ما خارج شد و در گنبد شکست خوردیم. تیم نوین کشاورز اصلا تمرین منظمی قبل از شروع مسابقات نداشت و خیلی دیر تشکیل شده بود. با این حال فکر می کنم روز به روز می توانیم بهتر شویم. شاید در هفته نخست لیگ هم به تجربه بالای بازیکنان پیکان باختیم ولی خوب بازی کردیم.

سرمربی تیم والیبال نوین کشاورز با اشاره به هدف‌گذاری تیمش گفت: کار سختی برای جمع و جور کردن تیم داشتیم اما هدف های بزرگی داریم. باید تلاش کنیم که در جمع هشت تیم برتر باشیم و سهمیه لیگ برتر را حفظ کنیم. تا بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده شوند کار سخت است. ان‌شاالله این دو مسابقه پیش رو هم با موفقیت به پایان برسد و در تعطیلات هفته های آینده تمرینات بیشتری را پشت سر بگذاریم. تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic