تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - حذف سه تیم از لیگ کشتی آزاد
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
حذف سه تیم از لیگ کشتی آزاد
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 07:22 ب.ظ

سرپرست سازمان لیگ کشتی گفت: به خاطر پرداخت نشدن مبلغ ورودیه، از حضور تیم‌های گاز مازندران، شهدای سازی و رستم کلا در لیگ کشتی آزاد جلوگیری شد.


محمد ابراهیم امامی اظهار کرد: تیم‌های گاز مازندران، شهدای ساری و رستم کلا نتوانستند مبلغ 20 میلیون تومان ورودی حضور در لیگ را پرداخت کنند. با توجه به این که وقتی تیمی نمی‌تواند این مبلغ را برای حضور در لیگ فراهم کند برای پرداخت حق و حقوق مربیان و کشتی‌گیرانش هم به مشکل خواهد خورد و به همین دلیل تصمیم بر این شد که این تیم‌ها در قرعه کشی شرکت نداشته باشند.

به نقل از ایسنا، وی افزود: نمایندگان هر شش تیم حاضر در لیگ امسال (ثامن الحجج (ع) سبزوار، استیل‌آذین ایرانیان، کفایتی خراسان رضوی، خونه به خونه بابل، شهدای زنجان و ثامن الحجج (ع) مشهد) در مراسم قرعه کشی حضور داشتند. هیچ یک از این تیم‌ها از لیگ پارسال بدهی ندارند و مبلغ ورودی را نیز به طور کامل پرداخت کرده‌اند.

امامی همچنین درباره نحوه حضور کشتی‌گیران خارجی در لیگ برتر کشتی آزاد امسال، بیان کرد: فرصت نقل و انتقالات تا پایان دور رفت خواهد بود. هر تیم می‌تواند با سه کشتی‌گیر خارجی قرارداد ببندد و در هر هفته‌ از دو نفر از آنها استفاده کند. ضمن این که ملی‌پوشان حاضر در رقابت‌های جهانی مجارستان حق حضور در لیگ را نخواهند داشت.

امامی همچنین گفت: سه شنبه‌ (14 آبان ) در خانه کشتی نشست توجیهی مقررات به صورت تئوری و عملی با حضور داوران، مربیان و سرپرست‌های تیم‌های حاضر در لیگ برتر برگزار خواهد شد.

امامی در پایان در پاسخ به این سوال که تکلیف لیگ برتر کشتی فرنگی کی مشخص می‌شود، اظهار کرد: شش تیم برای حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام آمادگی کرده‌اند، اما به خاطر مشخص نبودن وضعیت حامیان مالی‌شان و همچنین نبستن قرارداد با کشتی‌گیران، درخواست کرده‌اند که برگزاری این رقابت‌ها کمی به تعویق بیفتد، ما هم برای این که تیم‌ها به آمادگی حضور در لیگ فرنگی برسند و تعدادشان از شش تیم کمتر نشود به آنها فرصت داده‌ایم.


 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات