تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - نوروزی: من برمی‌گردم، بنا هم می‌آید
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
نوروزی: من برمی‌گردم، بنا هم می‌آید
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 07:23 ب.ظ

دارنده مدال طلای المپیک لندن گفت که قصد دارد دوباره به تشک کشتی بازگردد.


امید نوروزی اظهار داشت: قصد دارم با آغاز اردوهای تیم فرنگی به خانه کشتی بروم و تمریناتم را پس از چند ماه دوری از کشتی آغاز کنم. قصد دارم بار دیگر به کشتی برگردم و برای ایران افتخار آفرین باشم.

به نقل از تسنیم، وی در پاسخ به این سوال که قصد داری در چه وزنی روی تشک بروی خاطرنشان کرد: منتظر هستم اوزان رسمی فیلا اعلام شود و پس از آن تصمیم نهایی را بگیرم اما آنچه مشخص است اینکه چون قصد ندارم وزن کم کنم، اگر اوزان تغییر نکند به وزن 66 کیلوگرم خواهم رفت.

نوروزی افزود: با هیچ‌کس در کشتی مشکلی ندارم و پس از مشخص شدن رئیس فدراسیون شک ندارم که محمد بنا نیز به تیم ملی باز می‌گردد و ما هم زیر نظر او کار خواهیم کرد.

دارنده مدال طلای المپیک لندن عنوان کرد: متاسفانه فدراسیون کشتی اوضاع خوبی ندارد و وقتی تکلیف وزیر ورزش مشخص نیست بقیه فدراسیون‌ها نیز شرایط نامشخصی را تجربه می‌کنند. اکنون 7-6 ماه عقب هستیم. اینکه چرا قصد دارند ورزش را سیاسی کنند مشخص نیست. بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی نزدیک است و خواهش من از مسئولان این است که هرچه زودتر تکلیف ورزش را مشخص کنند. تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات