تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - درخواست اکبری از مسئولان کشتی
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
درخواست اکبری از مسئولان کشتی
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 07:23 ب.ظ

آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان گفت: کاش مسئولان فدراسیون ترتیبی اتخاذ کنند تا ما ملی‌پوشان نیز بتوانیم در لیگ کشتی آزاد حضور پیدا کنیم.


عزت‌الله اکبری درباره حضور ملی‌پوشان در لیگ کشتی آزاد اظهار داشت: تاکنون هیچ چیزی به کشتی‌گیران نداده‌اند اما به ما گفته‌اند که قرار است از اسپانسر برای ما مبالغی را بگیرند. با این حال ما به امید کمک اسپانسر در لیگ روی تشک نمی‌رویم.

به نقل از تسنیم، وی افزود: به ما اگر نصف مبلغ سقف قرارداد نیز بدهند، راضی هستیم. من به عنوان یک کشتی‌گیر درآمد دیگری ندارم و خوب است شرایطی مهیا شود که در لیگ حضور پیدا کنم تا شاید از این طریق بتوانم صاحب درآمدی شوم. مسئولان تاکنون هیچ کمکی به ما نکرده‌اند و حتی ماشین‌هایی که به ما قول داده بودند را نیز نداده‌اند.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی مجارستان خاطرنشان کرد: ما مدال جهانی داریم اما نه در لیگ هستیم و نه پولی به ما داده‌اند. خودم نیز از آینده‌ام خبری ندارم. کاش مسئولان نیم‌نگاهی هم به ما داشته باشند تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic