تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - سید‌صالحی:دوست نداشتم به زمین بروم
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
سید‌صالحی:دوست نداشتم به زمین بروم
نوشته شده در جمعه 10 آبان 1392
ساعت : 08:34 ب.ظ

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه می‌گویم قسمت نبود تکیه کلام من است و اعتقاد دارم تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد.


 سید‌مهدی سید‌صالحی در مورد پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل الوند همدان و اینکه هنگام ورودش به زمین پرسپولیس گل زد تا او نتواند در این دیدار به میدان برود خاطرنشان کرد: خدا شاهد است وقتی داشتم به زمین می‌رفتم از خدا خواستم توپ به گل برود و من به زمین نروم. همیشه وقتی به میدان می‌روم هرچه دارم می‌گذارم و الوند همدان نیز تیم بسیار خوبی بود.

به نقل از فارس، وی افزود: خوشحال شدم که محمد عباس‌زاده در این بازی به میدان رفت. مطمئن باشید او یکی از مهاجمان خوب ایران می‌شود و در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن دارد. اینکه من به زمین نرفتم قسمت نبود.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا هر اتفاقی که می‌افتد می‌گوید قسمت نبود تاکید کرد: این مسئله ایرادی ندارد و تکه کلام من است. هرچه دارم از صدقه سری و لطف پروردگار است و یکی از کوچکترین‌ها هستم. تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد و باز هم می‌گویم قسمت نبود که امروز بازی کنم.


 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic