تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - هاشمی رفسنجانی: برخوردهای تنبیهی غیرتخصصی مخل امنیت شغلی است
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
ساعت : 09:34 ب.ظ

دیدار هاشمی با هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران

هاشمی رفسنجانی در دیدار اعضای انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی:
عکاسان لحظات تاریخی را ثبت می‌کنند/برخوردهای تنبیهی غیرتخصصی مخل امنیت شغلی است

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری این جمله معروف که «مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند»، گفت: عکس در روزنامه‌ها، هم موجب افزایش جاذبه‌های تصویری می‌شود و هم سند متن خبر و گزارش خواهد بود.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران، پیرو گزارش اعضا از بی‌مهری‌هایی که طی سال‌های گذشته در حق روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری شده است، اظهار کرد: بی‌مهری‌ها و برخوردهای تنبیهی اگر تخصصی نباشد و برخاسته از اختلافات‌سلیقه‌ای باشد، مخل امنیت شغلی خواهد بود.

وی عکاسی را کاری مهم و نیاز جامعه خواند و تاکید کرد: عکاسان لحظات تاریخی و ماندنی را ثبت می‌کنند.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر لزوم حرفه‌ای شدن هنر عکاسی و ضرورت توجه به نیازهای علمی عکاسان گفت: باید دانشگاه‌های ما از تجربیات میدانی عکاسان در جهت ارتقای دانش عکاسی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، در آغاز این دیدار صادقلو رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان با ارائه گزارشی از آمار، نیازها و آینده کاری عکاسان گفت: با 136 نفر عضو اصلی و 170 نفر عضو که بیشتر دانشجویان رشته عکاسی هستند، انجمن صنفی را تأسیس کرده‌ایم.

وی گزارشی از اهداف و برنامه‌های این انجمن ارائه و خواستار مساعدت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای رفع مشکلات این انجمن هنری شد.


 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic