تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما مطالب جدید روز - عرضه آنتی ویروس کاملا بومی پادویش
 
 
پی کو باکس
اخبار سایت
آخرین مطالب
 
 
عرضه آنتی ویروس کاملا بومی پادویش
نوشته شده در شنبه 16 آذر 1392
ساعت : 11:58 ب.ظ

عرضه آنتی ویروس کاملا بومی پادویش

در نمایشگاه الکامپ نخستین آنتی ویروس کاملا داخلی به بازار عرضه شد. این نخستین آنتی ویروس بومی است که از موتور 100 درصد داخلی استفاده کرده است.

به گزارشفرهنگ ینوز، این محصول که با نام «پادویش» عرضه شده نخستین ضد بدافزار بومی است که با موتور صد در صد داخلی طراحی و برای نخستین بار به بازار عرضه شده است.

عباس حسینی در مراسم رونمایی از این ضد بدافزار از صادرات این محصول تا سه سال آینده به سایر کشورها خبر داد و گفت: هیچ یک از قسمت‌های مختلف این محصول نه تنها اقتباس نشده، بلکه از شرکت ها و محصولات خارجی نیز بهره گیری نداشته و هسته اصلی تکنولوژی آن به صورت صد در صد بومی در ایران طراحی و تولید شده است.

وی گفت: امروزه آنتی ویروس‌ها در دنیا شهرتی برابر با سیستم عامل ها دارند و نباید فراموش کرد که آنتی ویروس مجموعه ای از محصولات با دهها فناوری است.

وی ادامه داد: ویژگی منحصر به فرد آنتی ویروس بومی پادویش این است که این آنتی ویروس به عنوان پلیس امنیت اطلاعات می‌تواند از محتوای اطلاعات کاربران در داخل کامپیوتر حفاظت کند، اما مابقی ابزارها نظیر فایروال ها خارج از کامپیوتر هستند.

مدیر شرکت امن پرداز اضافه کرد: با این وجود همان اندازه که سیستم عامل‌ها باید استوار باشند، تا امکان کار را برای تمامی ابزارها فراهم کنند، آنتی ویروس ها نیز باید بتوانند امنیت را برقرار کرده و سرعت را کاهش ندهند و مهمتر از همه پشتیبانی نیز به کاربران ارائه دهند.

وی مهمترین ارزش افزوده پادویش نسبت به محصولات خارجی را قابلیت پشتیبانی برای کاربران و نیز جلوگیری از ورود تمامی ویروس های شناخته و ناشناس فلش عنوان کرد و گفت: یکی از به روزترین تکنولوژی‌ها که امروزه در آنتی ویروس‌ها به کار گرفته می‌شود، این است که با تکنولوژی رایانش ابری، بدافزارها از محل جمع آوری می‌شود و کاربران به سرعت به روز خواهند شد که پادویش این ویژگی را داراست.

وی گام اول در توسعه این ضد بدافزار را شناسایی نیاز کاربران عنوان کرد و گفت: پادویش قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارد و این محصول با رعایت کامل فرآیندهای حقوقی کپی رایت تولید و مورد استفاده قرار گرفته است، بر این اساس می‌تواند در کشورهای همزبان منطقه و نیز بازارهای جهانی حاضر شود.


 تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
می توانید کامنت خود را بنویسید
تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما تبلیغ در سایت مرجع رویایی شما
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic